O firmie

Firma powstała w lipcu 1991 roku w ramach czteroosobowej spółki cywilnej. Myślą przewodnią było wyprodukowanie makaronu, który jakością i smakiem odpowiadał tradycyjnemu wyrobowi naszych mam i babć. Pomysł okazał się trafiony.

Spółka funkcjonowała do kwietnia 1995 roku, po czym nastąpił jej podział w wyniku którego powstały dwie niezależne wytwórnie makaronu. W efekcie zaistniałych zmian powstał nowy podmiot gospodarczy pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "AN-MARKO" s.c. prowadzony przez Annę i Marka Dąbrowskich.

W październiku 2001 roku spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną i wpisana do rejestru przedsiębiorców pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "AN-MARKO" Dąbrowscy Spółka jawna. Obecnie zakład uległ rozbudowie i przeszedł gruntowną modernizację, posiada wdrożony System Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2000 i HACCP, co wpłynęło na wzrost produkcji i uzyskanie perfekcyjnej jakości.

Makaron nasz spotkał się z uznaniem i akceptacją konsumentów. Jest prosty w recepturze, powstaje z wysokogatunkowej mąki pochodzącej z przemiału pszenicy zwyczajnej bez konserwantów i polepszaczy. Produkowany jest metodą próżniową na nowej automatycznej linii produkcyjnej. Pakowany jest w folię laminowaną zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej.

1991 - 2011 Anmarko  •  Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb  •  Agencja Interaktywna